TOREBKI DAMSKIE

TOREBKA FHR-B155 B

Kod produktu: FHR-B155 B
kolor naturalny
kolor naturalnykolor granatowy
Warianty:

Kolor naturalny

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 240.00PLN 120.00PLN
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
TOREBKA Z PASKIEM NA RAMIĘ
Torebka FHR-B155 to model, który spodoba się każdej nowoczesnej kobiecie. Jest idealna na każda okazję. Można ją nosić do pracy, czy też do sklepu. Torebka posiada nieco krótszy pasek, ale bez problemu można ja założyć na ramię. Pasek można w każdej chwili odpiąć i tym samym mieć mniejszą torebkę noszoną w ręku. Można ją kupić w pięknym granatowym kolorze.

Bardzo dużą zaletą torebki są cztery kieszenie w jakie została wyposażona. Mamy dwie większe kieszenie na większe drobiazgi i dwie mniejsze na maleńkie przedmioty. Torebka ma jedną komorę, ale dzięki kieszeniom łatwo jest w niej wszystko tak uporządkować, aby zawsze wiedzieć gdzie co jest.

Zamek na jaki zamykana jest torebka jest mocny i odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Torebka została wykończona specjalną wodoodporną podszewką. Można dzięki temu nosić w niej również napoje. W razie rozlania łatwo uda nam się wszystko powycierać, a sama torebka nie będzie przemakała w czasie deszczu. Torebka po odpięciu paska może pełnić funkcję większej kopertówki.

Wymiary: 30x18x4cm
Długość paska: 60cm

Rodzaj: TOREBKA
Kolor: naturalny, granatowy
kieszenie: 2 + 2 małe
Zapięcie: zamek
Ilość komór: 1
Wnętrze: wykończone podszewką
Dodatkowo:wodoodporna,
Czyszczenie: woda z mydłem, przetarcie suchą szmatką bawełnianą.