INNE

RÓŻANIEC ARTELUSA 306

Kod produktu: ARTELUSA 306
kolor naturalny
Stara cena:50.00PLN
Cena promocyjna:25.00PLN
Dostępność:duża
Ilość: szt.
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
RÓŻANIEC
Wraz z nadejściem maja, miesiąca zwiastującego kwitnienie barwnych kwiatów, nieuchronnie zbliża się też czas komunii świętych. Drugoklasiści z drżącym sercem przystępują do komunii i z radością wyczekują przyjęcia, podczas którego zostaną szczodro obdarowane przez rodzinę i najbliższych. W poszukiwaniu wyjątkowego prezentu powinieneś zatroszczyć się o obowiązkowy dodatek, jakim jest różaniec.

Produkt oferowany w naszym sklepie to doskonały pomysł na podarunek w trakcie tej ważnej uroczystości. Różaniec wykonano z najwyższej klasy drewna korkowego, szczególnie starannie odzwierciedlając wszystkie jego cechy. Ten starannie przygotowany produkt z pewnością wzmocni więź dziecka z Panem Bogiem.

Różaniec ma wymiary 10 x 6 x 12 cm i dostępny jest w kolorze jasnego drewna. Koraliki połączono ze sobą za pomocą solidnego łańcuszka w kolorze srebra, a na samym końcu różańca umieszczono przepiękny, połyskujący srebrny krzyż. Podaruj dziecku wyjątkową pamiątkę, która posłuży mu przez wiele kolejnych lat.

Rozmiar: 10x6x12cm
Kolor: naturalny
Kupujący ten produkt kupili także:
Kupujący ten produkt kupili także: