BIŻUTERIA

PIERŚCIONEK FH-ART 704

Kod produktu: FH-ART 704
kolor naturalny
kolor naturalnykolor brązowy
Stara cena:35.00PLN
Cena promocyjna:17.50PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
PIERŚCIONEK ZE SREBRNYM METALOWYM PROSTOKĄTEM
Jeśli przeglądasz niezliczone ilości stron internetowych w poszukiwaniu prezentu, który upamiętni wyjątkowe chwile, spędzone z bliską Ci kobietą, jesteś we właściwym miejscu! Nasz portal to kopalnia pomysłowych i unikalnych prezentów, a jednym z nich jest bez wątpienia ten niecodzienny pierścionek.

Twórcę tego produktu z pewnością cechuje kreatywność i zdecydowanie nie brak mu pomysłów. Pierścionek zrobiono z cienkiego rzemyka, który ciasno zwinięto w przedmiot o kształcie sprężyny. Końcówki rzemyka ozdobiono elementami w srebrnym kolorze. Centralnym punktem pierścionka jest niewielki metalowy prostokąt, który "spina" ze sobą poszczególne części rzemyka. Całość prezentuje się ponadczasowo, elegancko ozdabia dłoń, nadając delikatności. Pierścionek można nabyć w dwóch kolorach: rzemyk w kolorze naturalnego drewna lub w brązie.

Sam rzemyk wykonano z największą starannością, wiernie odwzorowując naturalne cechy drewna -  widoczne są tu plamki czy nieregularne przebarwienia. Idealna pozycja na prezent.

Rozmiar: 1/2
Kolor: naturalny, brązowy
Podobne do
Podobne do