INNE

PARASOL FHH-T001

Kod produktu: FHH-T001
kolor naturalny
Stara cena:350.00PLN
Cena promocyjna:175.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
PARASOL
Niemal we wszystkich krajach Europy panuje podobny klimat. Najcieplejsze dni przypadają latem, natomiast pozostałe trzy pory roku zazwyczaj przeplatane są mniejszą ilością słońca na zmianę z wszelkiego rodzaju opadami. Parasol to coś, bez czego nie ruszamy się z domu nawet w trakcie lekkiej mżawki. Wystarczy kilkuminutowy spacer z ulubionym czworonogiem by porządnie przemoknąć i nabawić się przeziębienia.

Parasol, który widać na zdjęciu wykonany został z wysokogatunkowej imitacji drewna korkowego. Solidnie wykonany, ochroni nie tylko przed potężną ulewą czy porywistym wiatrem, nie straszne będą także opady śniegu czy nawet gradu. Parasol o całkowitej długości 89 cm wykończono trwałą, plastikową, wygodną w użytkowaniu rączką. Jest to produkt, który nie ulegnie zniszczeniu w trakcie wichury, a swoją elegancją doda szyku jego właścicielowi.

Parasol to propozycja na wiele lat. Z powodzeniem można przeznaczyć go na prezent komuś bliskiemu naszemu sercu jako oznaka troski o zdrowie drugiej osoby.

kolor: naturalny
rozmiar: 89 cm