GARNKI MIEDZIANE

PAELLA 28CM

Kod produktu: PT5107256
PAELLA 28CM
PAELLA 28CMPAELLA 28CMPAELLA 28CM
Stara cena:280.00PLN
Cena promocyjna:140.00PLN
Dostępność:duża
Ilość: szt.
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
Paella - naczynie do przygotowywania Paelli.
Rozmiar: 28 cm

Miedź jest najlepszym przewodnikiem ciepła: łatwo je pochłania, przekazuje i podtrzymuje. Gdy wewnętrzna cześć jest pokryta cyną, powierzchnia jest nie tylko higieniczna, ale rowniez zapobiega przywieraniu. Stosowanie naczyń miedzianych nie tylko wzbogaci Twoją kuchnię, ale i obniży koszty energii zużywanej do gotowania o 40% w pierwszymi miesiącu. Naczynia miedziane sa również bardzo wytrzymałe. Jeśli będziesz się trzymać poniższej instrukcji, uzyskasz ze swoich garnków to co najlepsze i będziesz sie nimi cieszyć dużo dłużej.
Produkty z miedzi wykonywane są ręcznie z wielką dumą i z prawdziwym kunsztem przez najbardziej doświadczonych rzemieślników z Portugalii.
W naszej ofercie posiadamy szeroki zakres miedzianych garnków różnych wzorów i rozmiarów w zależności od potrzeb i osobistych upodobań .
Wyroby z miedzi pozwalają przygotować wiele wspaniałych potraw, które zachwycą zmysły smaku, węchu i wzroku naszych najbardziej wymagających gości i klientów . Należy zauważyć, że nasze wyroby takie jak garnki, patelnie, czajniki i słynne cataplana zachwycą najbardziej wymagających koneserów owoców morza, wieprzowiny i wielu innych produktów, które składają się na piękno naszych regionalnych kuchni , gdyż rzadko przedmioty użytkowe wnoszą do naszej kuchni  piękno i jakość.