BIŻUTERIA

NASZYJNIK FH-SJ 2006

Kod produktu: FH-SJ 2006
kolor naturalny
Stara cena:85.00PLN
Cena promocyjna:42.50PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
NASZYJNIK - KOLIA Z METALOWYMI CZARNYMI KORALIKAMI
Przepiękna kolia wykonana z naturalnego tworzywa, korka portugalskiego wysokiej jakości, z pewnością znajdzie wiele zwolenniczek. Dostępna w kolorze naturalnym, jasno brązowym, zaprojektowana została w dwóch rzędach, ozdobionych dodatkowo czarnymi koralikami. Ich niepowtarzalny wygląd przypomina trochę czarne, onyksowe oczka, bardzo często stosowane w biżuterii kobiecej.

Panie, które przywiązują sporą uwagę do swojego wyglądu, na pewno będą zainteresowane i zachwycone produktem, jaki stanowi ta oryginalna kolia. Producenci dokonali wszelkich starań, by jej wykonanie było staranne i dokładne. Dzięki temu panie w każdym wieku, prezentujące różnorodne style ubierania, na pewno dopasują do siebie ten cudny dodatek.

Kolia wykonana z korka to ekologiczny i bardzo nowatorski dodatek, który kusi nie tylko wyglądem, ale i ceną. Eleganckie wykończenie w postaci srebrnej zapinki, znakomicie dopełnia całości. Nie ma więc nad czym się zastanawiać, warto uzupełnić swoją kolekcję w tę wartościową ozdobę.

Tylko jeden rozmiar
Kolor: naturalny
Kupujący ten produkt kupili także:
Kupujący ten produkt kupili także: