BIŻUTERIA

NASZYJNIK FH-SJ 040

Kod produktu: FH-SJ 040
kolor naturalny
Stara cena:85.00PLN
Cena promocyjna:42.50PLN
Dostępność:duża
Ilość: szt.
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
NASZYJNIK - KOLIA Z TURKUSOWYMI KORALIKAMI
Każda kobieta lubi dostawać biżuterię, bo kobiety lubią się stroić. Nie ma się więc czemu dziwić, że tak sporą popularnością cieszy się sklep Portugalka, który oferuje biżuterię HandMade, z naturalnego korka.

Warto zwrócić uwagę na naszyjnik w postaci kolii z koralikami, który jest oryginalny i interesujący. Składa się z dwóch rzemyków w kolorze naturalnego korka, na których zaczepione są turkusowe koraliki. Są one w różnych wielkościach, więc naszyjnik ten jest bardzo ciekawy. Kolia ta jest bardzo elegancka i gustowna, można ją założyć do każdej kreacji i zawsze będzie się odpowiednio prezentowała. Biżuteria ta ma bardzo klasyczny charakter, a dzięki regulowanemu zapięciu, można go dopasować na każdą szerokość szyi.

Warto się zastanowić nad taką propozycją, jeśli chodzi o prezent. Poza tym, że jest gustowna i stylowa, to pasuje na wiele okazji. Jej dużą zaletą jest też jej trwałość i solidność wykonania. To ważne by biżuteria była tak wykonana, że można ją nosić przez długie lata. Biżuteria HandMade taka właśnie jest, a to że jest wykonana z naturalnych produktów, dodaje jej tylko wartości.

Tylko jeden rozmiar

Kolor: naturalny