BIŻUTERIA

NASZYJNIK FH-ART 1002

Kod produktu: FH-ART 1002
kolor naturalny
Stara cena:90.00PLN
Cena promocyjna:45.00PLN
Dostępność:duża
Ilość: szt.
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
NASZYJNIK PLECIONY Z GŁOWĄ I OGONEM WĘŻA
Każdy dodatek i dodatkowy element jest w stanie pięknie ozdobić całość naszego ubioru. Naszyjniki już w szczególności są tego najlepszym dowodem.

Podwójna plecionka z naturalnego skórzanego rzemyku spleciona w imitację żyłki idealnie wygląda w duecie. Całość jest ślicznie ozdobiona poprzez naszyjnik będący jednocześnie zapięciem dla tego nietypowego i ciekawego zarazem naszyjnika. A już najbardziej interesującym elementem w tym naszyjniku jest to jak owe zapięcie będące zawieszką wygląda. Ponieważ jest ono skonstruowane w kształcie głowy węża, który w paszczy trzyma swój ogon i w tedy naszyjnik jest zapięty. Przepiękna ozdoba wykonana z metalu w kolorze srebra jest niezwykle ciekawa. Jednocześnie jej rozpięcie to jeden ruch bez zbędnych męczarni.

Taka dekoracja na każdej kobiecie będzie wyglądała idealnie. Doskonale nadaje się dla kobiet lubiących bardzo charakterystyczne ozdoby, które przykuwają wzrok, ale i wzbudzają zachwyt wśród znajomych. Właśnie o taki element dekoracyjny chodzi każdej kobiecie.

Tylko jeden rozmiar
Kolor: naturalny