BIŻUTERIA

NASZYJNIK FH-ART 083

Kod produktu: FH-ART 083
kolor naturalny
Stara cena:140.00PLN
Cena promocyjna:70.00PLN
Dostępność:duża
Ilość: szt.
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
NASZYJNIK PLECIONY, Z CERAMIKĄ (SZARY, NIEBIESKI) I Z METALOWĄ, SREBRNĄ MAŁĄ SOWĄ)
Każda kobieta uwielbia nosić się modnie i być na czasie, jeżeli chodzi o swoje stroje i ozdoby. Czasami jednak nie jesteśmy w stanie mieć na każdą okazję stylowego naszyjnika, dlatego potrzebujemy czegoś uniwersalnego. Ten naszyjnik z pewnością doskonale będzie wyglądać przy każdej okazji.

Naturalne odcienie jasnego brązu, jakie posiada podstawa składająca się z plecionego rzemyka już dobrze się komponuje z większością ubrań. Całą ozdobę naszyjnika stanowią bardzo oryginalne i stylowe zawieszki. Zawieszki w kształcie metalowych obręczy w kolorze srebra, zawieszki w odcieniach błękitu i popiel wypolerowane na wysoki połysk tworzą bardzo ciekawą kompozycję. Jednak całość dopełnia jeszcze jedna metalowa zawieszka w kolorze srebra, ale o kształcie sowy. Tworzy to stylowy naszyjnik, który jest jednocześnie niezwykle na czasie ozdobą.

Cały naszyjnik uwieńczony jest bardzo stylowy zapięciem, które wykonane jest z metalu i utrzymane w takim samym kolorze srebra, co zawieszki ozdobne znajdujące się w centralnej części naszyjnika.

Tylko jeden rozmiar

Kolor: naturalny