BIŻUTERIA

NASZYJNIK FH-ART 078

Kod produktu: FH-ART 078
kolor naturalny
Stara cena:110.00PLN
Cena promocyjna:55.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
NASZYJNIK Z DUŻYM METALOWYM KWIATEM
Powrót do dużej biżuterii w ostatnim czasie stał się bardzo spektakularny. Coraz częściej nasza biżuteria nosi w sobie elementy natury jak i naturalne wizerunki.

Tak też jest w wypadku tego naszyjnika, który wykonany jest na podwójnym naturalnym rzemyku w kolorze brązu. Całość cudownie jest uwieńczona dużym metalowym wisiorkiem w kształcie kwiatu i w kolorze imitującym łudząco naturalne srebro. Sam naszyjnik jest bardzo stylowo wykonany i zyskuje bardzo dużo poprzez nałożenie na siebie trzech warstw. Naszyjnik posiada również stylowe zapięcie dostosowane kolorystycznie do całości.  Dwie zawieszki utrzymujące wisiorek w ryzach są bardzo ładne a całość tworzy idealne połączenie.

Doskonale będzie pasował do cieplejszych swetrów jak i do zwiewnej lekkiej letniej odzieży. Z pewnością jest to naszyjnik uniwersalny i nie ogranicza się do jednej grupy wiekowej. Szczególny sentyment będzie jednak budził wśród kobiet pamiętających szalone lata siedemdziesiąte. I spektakularną biżuterię jaką nosiły kobiety w tym czasie.

Tylko jeden rozmiar

Kolor: naturalny