BIŻUTERIA

NASZYJNIK FH-ART 077

Kod produktu: FH-ART 077
kolor naturalny
Stara cena:100.00PLN
Cena promocyjna:50.00PLN
Dostępność:duża
Ilość: szt.
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
NASZYJNIK KRÓTKI METALOWĄ SREBRNĄ SOWĄ
Ludzie mają różne upodobania, jeśli chodzi o biżuterię. Dzięki temu każdy prezentuje indywidualną osobowość i charakter. Można jednak zauważyć w ostatnim czasie, modę na biżuterię ręcznie wykonywaną, o artystycznym zacięciu. Taką biżuterię można znaleźć na stronie sklepu Portugalka.

Jedną z wyjątkowych propozycji, jest naszyjnik z srebrną sową. To naszyjnik o niespotykanym charakterze, składający się z rzemyka z korka i zawieszki. Rzemyk jest bardzo delikatny i cienki, jego kolor jest naturalny, jasno brązowy. Zapięcie również jest delikatne i subtelne, nie rzuca się więc zbytnio w oczy.

Wisiorek to pięknie wykonana sowa, w kolorze srebra. Sowa ta to wyjątkowa precyzja i dokładność, od razu widać, że jest ręcznie robiona, bo wszystkie detale się na niej znajdujące są wyjątkowo skrupulatnie wykończone. Jest ona dosyć pokaźnych rozmiarów, a przy tym nie jest ciężka, dlatego naszyjnik jest wygodny w noszeniu.

Na rzemyku znajdują się również małe, metalowe pierścionki, z delikatnymi wzorkami. Mają one różne wielkości, dzięki czemu naszyjnik ten jest bardzo ciekawy.

Tylko jeden rozmiar

Kolor: naturalny