BIŻUTERIA

NASZYJNIK FH-ART 031

Kod produktu: FH-ART 031
kolor naturalny
Stara cena:105.00PLN
Cena promocyjna:52.50PLN
Dostępność:duża
Ilość: szt.
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
NASZYJNIK Z METALOWĄ SREBRNĄ SPIRALĄ
Każda kobieta potrzebuje podkreślić swoją indywidualność. Ten nietypowy i oryginalny naszyjnik doskonale nadaje się do tego celu. Połączenie naturalnego rzemyku, który wykonany jest z jasnej skóry Ze sporym metalowym wisiorkiem w kolorze srebra jest doskonałym rozwiązaniem w tym celu.

Metalowy wisiorek w kształcie kwadratowej spirali dodatkowo podkreślona jest kontrastującą czarną obwódką, co jeszcze bardziej podkreśla indywidualność. Piękne stabilizujące zawieszkę trzy metalowe kulki dodatkowo stanowią ozdobę całości, z czego jedna środkowa utrzymana jest w stylu wisiorka z widoczną lekką chropowatością a pozostałe w stylu zapięcia są gładkie. Dlatego ten naszyjnik posiada również zapięcie utrzymane w spójności z całością w formie srebrnej.

Połączenie tak charakterystycznych ozdób ze skórą w kolorze naturalnego brązu jest bardzo niekonwencjonalnym rozwiązaniem, które przypadnie do gustu każdej kobiecie. Naszyjnik pasuje do każdego stylu i do każdej pory roku i będzie modny jeszcze przez długi czas.

Tylko jeden rozmiar
Kolor: naturalny