BIŻUTERIA

KOLCZYKI FH-SJ 221

Kod produktu: FH-SJ 221
kolor naturalny
Stara cena:55.00PLN
Cena promocyjna:27.50PLN
Dostępność:duża
Ilość: szt.
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
KOLCZYKI ZE SREBRNYMI METALOWYMI KORALIKAMI
Kolejnym proponowanym przez nasz sklep kolczykiem są kolczyki modelu SJ 220. W tym modelu także zastosowano materiał złudnie przypominający rzemień. W tej wersji kolczyka również mamy końce niby rzemienia zakończone srebrnymi elementami ułatwiającymi codzienne użytkowanie biżuterii.

Ponadto kolczyki są ozdobione trzema kamieniami wykonanymi z metalu – w kolorze lekko przeźroczystym. Taki zabieg pozwolił na korzystanie z tej biżuterii w każdy nadarzającym się wydarzeniu. Dzięki kamieniom wykonanym z przeźroczystego materiału kolczyki sprawiają wrażenie bardzo lekkich i uniwersalnych – nawet pomimo srebrnej obwódce w której zatopione są wspomniane kamienie.

Kolczyki te idealnie pasują do wieczorowych kreacji, dzięki nim kobieta poczuje się zdecydowanie bardziej pewna siebie, a wieczorne spotkania – zarówno biznesowe jak i te prywatne – staną się samą przyjemnością. Odbędzie się to bez zbędnego czasu spędzonego na doborze biżuterii, lecz właśnie dzięki temu modelowi zapewniającemu komfort i swobodę użytkowania.

Tylko jeden rozmiar
Kolor: naturalny