BIŻUTERIA

KOLCZYKI FH-SJ 220

Kod produktu: FH-SJ 220
kolor naturalny
Stara cena:55.00PLN
Cena promocyjna:27.50PLN
Dostępność:duża
Ilość: szt.
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
KOLCZYKI ZE SREBRNYMI METALOWYMI TURKUSOWYMI KORALIKAMI
Model ten jest wręcz idealny dla każdej szanującej się kobiety, która pragnie wyglądać idealnie każdego dnia. Nie ważne czy jest to luźne spotkanie ze znajomymi, czy też spotkanie biznesowe – dzięki tym kolczykom wszystko będzie zapięte „na tip-top”. Podstawę kolczyka stanowi materiał złudnie przypominający swoją barwą i wyglądem rzemień. Jest on zagięty w pół i połączony u nasady srebrnym elementem, dzięki któremu możliwe jest przyczepienie go w wybranym miejscu.

Na „rzemieniu” zaobserwować możemy trzy elementy ozdobne – są to trzy małe koraliki, wykonane w całkowicie z metalu w kolorze turkusowym,. Jednakże aby bardziej podkreślić charakter biżuterii, kamienie te, zostały umiejscowione w metalowych obręczach dzięki czemu ich wygląd jest znacznie bardziej atrakcyjny i korzystny.

Kolczyki te są zdecydowanie przeznaczone dla kobiet lubiących jasne kreacje, jednakże i w ciemnych, odcień turkusu na pewno rozjaśni nasz wizerunek. Jest to zdecydowanie jeden z lepszych wyborów dla kobiet ceniących sobie prostotę i elegancję w codziennym wydaniu.

Tylko jeden rozmiar
Kolor: naturalny