ETUI NA I'PADA

ETUI NA TABLET COM-010 B

Kod produktu: COM-010 B
kolor naturalny
kolor naturalnykolor granatowykolor brązowykolor biały i naturalny posrebrzanykolor pomarańczowy
Stara cena:105.00PLN
Cena promocyjna:52.50PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
ETUI NA TABLET
Kieszeń na tablet jest rozwiązaniem dla osób w ciągłym ruchu, gdzie sprzęt jest im ciągle potrzebny, a najprostszym rozwiązaniem jest właśnie kieszeń. Zapewnia to zarówno ochronę – tak jak i wyświetlacza jak i obudowy – oraz zapewnia szybki dostęp do potrzebnego nam sprzętu – poprzez proste wysunięcie.

Kieszeń została wykonana w kilku wariantach kolorystycznych tak aby, każdy mógł wybrać coś dla siebie. Wybranymi kolorami są: najbardziej popularny naturalny, granatowy, brązowy, pomarańczowy, biały oraz naturalny posrebrzany. Etui zostało wykonane w rozmiarach 27 centymetrów na 21 centymetrów.

Kieszeń jest bardzo wygodny i prostym rozwiązaniem. Nie potrzebne są tutaj zbędne zapięcia i zamki, w głównej mierze najważniejszym elementem jest szybkość użycia i funkcjonalność, z tym że wsunięcie tableta do kieszeni zajmuje zdecydowanie mniej czasu niż umieszczenie go w pokrowcu na tableta. Produkt ten cieszy się popularnością zarówno w środowisku biznesowym jak i studenckim – gdzie w obu przypadkach ważny jest czas.

Rozmiar: 27x21cm
Kolor: naturalny, granatowy, brązowy, pomarańczowy, biały, naturalny posrebrzany