ETUI NA TELEFON

ETUI NA SMARTFON FHM-M055 B

Kod produktu: FHM-M055 B
kolor naturalny, granatowy, biały
kolor naturalny, granatowy, białykolor brązowykolor naturalny posrebrzany
Stara cena:55.00PLN
Cena promocyjna:27.50PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
ETUI NA SMARTFON
Jeden z najbardziej popularnych wzorów tego sezonu. Etui, które zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników sprzętu elektronicznego oczekujących najwyższego standardu.Zostało ono stworzone z myślą o ochronie nie tylko tylnego panelu, lecz także szybki, chroniąc ją przed zbędnymi zarysowaniami.

Etui zostało tak stworzone aby jak najlepiej przysłużyć się właścicielowi. Sam fakt wsuwanej formy już bardzo ułatwia sposób obsługi pokrowca. Dodatkową zaletą jest zapicie, które możemy zaobserwować na zamieszczonej fotografii. Dzięki temu mamy pewność, że nasz sprzęt nie wysunie się podczas transportu – czy to w torebce czy też kurtce.

Etui zostało wydane w pięciu odsłonach kolorystycznych, jest to kolor naturalny, granatowy, naturalny posrebrzany, brązowy oraz biały. Dzięki tak dużej bazie kolorów do wybrania, każdy dobierze coś dla siebie – zarówno biznesmen jak i nastolatek. Etui posiada rozmiary 14 centymetrów na 9 centymetrów na 0,5 centymetra, dzięki czemu idealnie sprawuje się jako pokrowiec na smartfony.

Rozmiar: 14x9x0,5cm
Kolor: naturalny, granatowy, naturalny posrebrzany, brązowy, biały