AKCESORIA BIUROWE

DŁUGOPIS IPAD PEN OFD-010

Kod produktu: OFD-010
kolor naturalny
Stara cena:50.00PLN
Cena promocyjna:25.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
DŁUGOPIS "IPAD PEN"
Wspaniały długopis dla każdego szanującego się biznesmena. Prezentujemy państwu jedną z naszych perełek biurowych.  Nastał koniec szarych i nudnych długopisów biurowych, które nie wyróżniały się niczym nadzwyczajnym. Dzięki temu modelowi zyskamy o wiele więcej niż tylko narzędzie biurowe.

Wzbudzimy nim zapewne wielkie zainteresowanie gdyż jak widać na zamieszczonej fotografii jest on wykonany z koloru naturalnego ze srebrnymi wstawkami z gumową końcówką do obsługi IPAD'ów. Wstawki stanowią początek i zakończenie długopisu, a także srebrny pierścień w jego połowie co jeszcze bardziej podkreśla jego unikatowość i wyjątkowość. Kolor ten daje idealne odzwierciedlenie naturalnego koloru drzewa, przez co łudząco przypomina jego kawałek.

Dzięki temu długopisowi każde spotkanie będzie wyjątkowe, a my już nie będziemy musieli się wstydzić zwykłego szarego długopisu, który nie reprezentował sobą nic specjalnego. Dzięki temu modelowi wzbudzimy prawdziwe zainteresowanie wśród znajomych z pracy, a także klientów biznesowych.

Kolor: naturalny