BIŻUTERIA

BRANSOLETKA FH-ART 221

Kod produktu: FH-ART 221
kolor naturalny
Warianty:

BRANSOLETKA FH-ART 221 - roz.2

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 55.00PLN 27.50PLN
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
BRANSOLETKA PLECIONA UNISEX ZE SREBRNYM ZAPIĘCIEM
Bransoletki są biżuterią przeznaczoną nie tylko dla kobiet. Trudno jednak czasem znaleźć bransoletkę, która nadaje się zarówno dla jednej, jak i dla drugiej płci. W przypadku tej biżuterii udało się uzyskać pożądany efekt, poprzez zastosowanie ciekawego rozwiązania – zapięcie bransoletki może być jednocześnie jej ozdobą.

Rzemyki tej interesującej ozdoby są zrobione z naturalnego materiału. Jemu to całość zawdzięcza tę interesującą barwę i fakturę. Jest to oczywiście naturalny korek z Portugalii. Dzięki niemu rzemyki mają niepowtarzalną kolorystykę i wzór. Wiele osób chce posiadać coś oryginalnego, coś co nie zostało wykonane maszynowo z tworzywa sztucznego. Ta biżuteria jest właśnie dla nich.

Pojedyncza srebrna ozdoba, która jest jednocześnie zapięciem to nie tylko doskonałe, ale i eleganckie rozwiązanie. Dzięki temu taka bransoletkę można założyć nie tylko na spotkanie nieformalne, ale także do pracy. Jeśli masz ochotę na coś naturalnego, niepowtarzalnego i eleganckiego, to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie.

Rozmiar: 1/2
Kolor: naturalny