BIŻUTERIA

BRANSOLETKA FH-ART 218

Kod produktu: FH-ART 218
kolor naturalny
Warianty:

BRANSOLETKA FH-ART 218 - roz.1

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 55.00PLN 27.50PLN

BRANSOLETKA FH-ART 218 - roz.2

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 55.00PLN 27.50PLN
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
BRANSOLETKA PLECIONA Z MAŁĄ KLAMRĄ
Ta bransoletka, pleciona z kilku rzemyków, swój interesujący kolor zawdzięcza naturalnemu materiałowi. Jest nim elastyczny korek portugalski, który nadaje tej biżuterii wyjątkowy charakter. Tę bransoletkę docenią wszystkie panie, które chcą mieć w swojej szkatułce coś więcej niż tylko powielane i wykonywane maszynowo ozdoby.

Ta bransoletka jest niezwykle wygodna i niepowtarzalna dzięki rzemykom wykonanym z korka. To właśnie dlatego posiadają one interesującą fakturę, której nie da się podrobić w satysfakcjonujący sposób. Klamra wykonana z metalu zmienia charakter bransoletki na bardziej elegancki. Dzięki takiemu połączeniu można bez obaw założyć taką bransoletkę nawet do eleganckiego stroju.

Ta biżuteria przypomina swoim wyglądem pasek, jaki nosi się często u spodni. Można zaplanować wiele ciekawych połączeń, wykorzystując oba te elementy. Bransoletka ta jest na tyle uniwersalna, iż można założyć ją samą lub w towarzystwie innych ozdób. Z pewnością zainteresuje ona wiele osób, dlatego warto się na nią skusić.

Rozmiar: 1/2
Kolor: naturalny