BIŻUTERIA

BRANSOLETKA FH-ART 201

Kod produktu: FH-ART 201
kolor naturalny
Warianty:

BRANSOLETKA FH-ART 201 - roz.1

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 85.00PLN 42.50PLN
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
BRANSOLETKA Z TRZEMA MAŁYMI METALOWYMI, SREBRNYMI KWIATKAMI
Prezentowany model wykonany został z rzemienia. Jak widać na prezentowanym zdjęciu rzemień składa się z kilku pasków w odcieniu naturalnym. Dzięki temu zabiegowi został stworzony jeden większy rzemień, przez co bransoletka wygląda na dużo bardziej solidną i elegancką. Zastosowany kolor może zostać porównany np. z korą drzew, gdyż nie jest to jednolity odcień.

Środkowy element bransoletki stanowi solidna srebrna podstawa, w której umieszczono element ozdobny. Elementem tym są trzy kwiaty wykonane ze srebra i umieszczone we wcześniej wspomnianej podstawie jaką jest srebrna ramka widoczna na zdjęciu. Dodatkowo rozmiar 1/2 w jakim została ona wykonana sprawia, że bransoletka robi wrażenie na prawdę bardzo solidnej i wytrzymałej. Bransoletka ta jest wyznacznikiem w modzie wiosenno – letniej. Dzięki prostocie wykonania pasuje do każdej z kreacji, natomiast jej nowoczesny design sprawia, że zadowoli oni każdą wybredną kobietę.

Eleganckie srebrne kwiaty, w połączeniu ze srebrnym zapięciem oraz naturalnym odcieniem rzemienia sprawiają, że model ten jest ponadczasowy.

Rozmiar: 1/2
Kolor: naturalny