BIŻUTERIA

BRANSOLETKA FH-ART 1540 B

Kod produktu: FH-ART 1540 B
kolor naturalny
kolor naturalnykolor brązowykolor pomarańczowy
Warianty:

Kolor brązowy roz. 2

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 55.00PLN 27.50PLN

Kolor pomarańczowy roz. 1

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 55.00PLN 27.50PLN
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
BRANSOLETKA PLECIONA "PASEK" ZE SREBRNĄ METALOWĄ KLAMRĄ
Model ten został wykonany w trzech różnych wariantach. Do jego produkcji użyto pięciu rzemienie, które po zapleceniu ze sobą dały idealny efekt końcowy. Początek i koniec plecenia zakończony jest srebrnym zapięciem. Zapięcie bransolety stworzone jest tak, aby przypominać sprzączkę od paska. Dodatkowo samo zapięcie posiada wyżłobienia podkreślające unikatowy styl.

Bransoleta ta zaprojektowana została w rozmiarze 1/2, co przy takim przeplataniu rzemienie, oraz sporych rozmiarów zapięcie daje efekt masywności, co jest kolejną zaletą bransolety.

Bransoleta wykonana została w trzech kolorach, gdzie model 1540 B posiada rzemienie w kolorze naturalnym, dzięki czemu jest jednym z najbardziej uniwersalnych bransolet nadających się do każdego rodzaju kreacji. Model 1540 C został wykonany z brązowych rzemienie, dzięki czemu wpasowuje się idealnie w wieczorowe kreacje. Trzeci model – 1540 L – to bransoleta nadająca się do kolorowych kreacji – zarówno codziennych jak i tych wieczornych, gdyż użyto w nim rzemieni w kolorze pomarańczowym.

Rozmiar: 1/2
Kolor: naturalny, turkusowy, pomarańczowy
Podobne do
Podobne do