BIŻUTERIA

BRANSOLETKA FH-ART 1539 B

Kod produktu: FH-ART 1539 B
kolor naturalny
kolor naturalnykolor turkusowykolor brązowy
Warianty:

Kolor naturalny roz. 2

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 55.00PLN 27.50PLN

Kolor turkusowy roz. 2

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 55.00PLN 27.50PLN

Kolor brązowy roz. 2

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 55.00PLN 27.50PLN
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
BRANSOLETKA "PASEK" ZE SREBRNĄ METALOWĄ KLAMRĄ
Bransoletka tego modelu została przygotowana w trzech różniących się od siebie kolorami modelach. Model ten łączy w sobie klasykę z elegancją. Podstawę bransoletki tworzy jeden pasek, lecz sposób w jaki użyto go do stworzenia bransoletki daje złudzenie, że zostały użyte tutaj dwa paski. Efekt ten osiągnięto między innymi dzięki głównemu elementowi ozdobnemu bransolety.

Końce, zostały tak zaprojektowany aby przypominały zapięcie paska, a klamerka została wykonana ze srebra aby podkreślić jej elegancję. Model 1539 AT został wykonany z turkusowego paska, dzięki czemu idealnie wpasuje się w letnie kreacje i nie tylko.

Drugi z kolei model, 1539 B, wykonany został z paska w kolorze naturalnym dzięki czemu jest bardzo uniwersalny i możemy dopasować bransoletkę do każdej okazji. Ostatni z prezentowanych modeli, 1539 C, wykonany został z paska w kolorze brązowym – dzięki temu ten model idealnie wpasowuje się w kreacje wieczorne. Bransoletki modelu 1539 spełnią oczekiwania każdej kobiety, poprzez lekkie kreacje letnie i wiosenne, poprzez te przygotowane na ważne uroczystości wieczorowe.

Rozmiar: 1/2
Kolor: naturalny, turkusowy, brązowy
Podobne do
Podobne do