BIŻUTERIA

BRANSOLETKA FH-ART 1537 B

Kod produktu: FH-ART 1537 B
kolor naturalny
kolor naturalnykolor brązowy
Warianty:

Kolor brązowy roz. 1

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 100.00PLN 50.00PLN
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
BRANSOLETKA Z BIAŁĄ CERAMIKĄ I Z METALOWYMI SREBRNYMI DODATKAMI
Bransoletki z tego modelu cechuje wyrazisty wygląd, uzyskany głównie za sprawą masywnie prezentujących się srebrnych klamer, jak i wykończeniu ceramicznemu. Podstawą prezentowanego modelu są trzy rzemienie, oraz srebrne klamry, dzięki którym bransoleta wygląda na dużo bardziej masywniejszą i elegantszą. Model ten dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych. Pierwszy to 1537 B, w którym zastosowano białą ceramikę oraz srebrne klamry, natomiast podstawą koloru rzemieni był kolor naturalny.

Dzięki takiemu połączeniu otrzymano bransoletę nadającą się o codziennego użytku, bez względu na miejsce czy rodzaj sytuacji w jakiej przyszło się nam znaleźć. Model 1537 B również charakteryzuje się białą ceramiką jak i srebrnymi klamerkami, jednak tutaj zastosowano ciemny brąz jako kolor podstawy. Dzięki takiemu zabiegowi bransoletka jest dużo bardziej wyrazista, a przez to idealnie komponuje się w kreacjach wieczorowych.

Oba modele są bardzo uniwersalny dzięki idealnie dobranym kolorom, mogą posłużyć zarówno jako ozdoba codzienna, jak i biżuteria na bardziej charakterystyczne okazje.

Rozmiar 1/2
Kolor: naturalny, brązowy
Podobne do
Podobne do