BIŻUTERIA

BRANSOLETKA FH-ART 1505

Kod produktu: FH-ART 1505
kolor naturalny
Stara cena:75.00PLN
Cena promocyjna:37.50PLN
Dostępność:duża
Ilość: szt.
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
BRANSOLETKA Z FRĘDZLEM I Z DODATKAMI METALOWYMI
Bransoletka jak wspomnienie zagranicznych wojaży, jak błyszczący klejnot orientalnej księżniczki. Bardzo efektowny wzór. Jest tak piękna, ze nosząc ją na ręku nie będziesz potrzebowała innych ozdób. Jest przy tym tak uniwersalna, ze z równym powodzeniem ozdobi dżinsowe stylizacje jak i propozycje wieczorowe. Patrząc na nią przypomnisz sobie wakacyjne wypady do Turcji, przepiękne  plaże pełne słońca. Uroczy mały chwościk, powabnie kiwając się u twego nadgarstka sprawi, że poczujesz się jak tajemnicza księżniczka. Wszystko powieszone jest na przepięknej bazie, stworzonej z niebywałego daru natury, portugalskiego korka.

Korek to tworzywo niebanalnie, jego unikatowa faktura i wzór sprawią, ze twoja bransoletka jest jedynym egzemplarzem na świecie, nigdy nie będzie drugiej takiej samej. Poza swym ogromnym pięknem korek ma też doskonałe cechy użytkowe, jest niezwykle lekki, nie nasiąka wilgocią, bardzo dobrze się czyści.

Jeśli chcesz się poczuć jak księżniczka z, cenisz sobie oryginalność i nie chcesz zaginąć w szarym tłumie, podaruj sobie tę piękną bransoletkę. Bądź ekologiczna, bądź piękna, zakochaj się w korkowym pięknie!

Rozmiar: 1/2
kolor: naturalny
Pasujące do
Pasujące do