BIŻUTERIA

BRANSOLETKA FH-ART 129

Kod produktu: FH-ART 129
kolor naturalny
Warianty:

BRANSOLETKA FH-ART 129 - roz.1

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 110.00PLN 55.00PLN
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
BRANSOLETKA PLECIONA Z CERAMICZNYMI PIERŚCIENIAMI I METALOWYM KWIATEM
Inspirująca, elegancka damska bransoletka. Wykonana z kilku rodzajów świetnie dobranych materiałów, takich jak ceramika, metal i korek. Uwagę zwraca niebanalne wzornictwo oraz uspokajająca kolorystyka, pasująca nie tylko co codziennych stylizacji.

Bransoletka składa się z plecionek połączonych metalową sprzączką oraz pierścieni wykonanych z ceramiki i metalu. Kolory pierścieni zostały starannie dobrane, właśnie tak, aby zwracać na siebie uwagę, ale jednocześnie być na tyle uniwersalnymi, aby bransoletka ta stała się Twoim ulubionym  codziennym dodatkiem. Pomiędzy pierścieniami umieszczono metalowy kwiatek, emanujący pozytywnymi emocjami. Już samo spojrzenie poprawia humor, tym bardziej warto mieć tę bransoletkę zawsze na nadgarstku!

Jeśli chcesz sprawić przyjemność bliskiej osobie i nie masz pomysłu na prezent, obdaruj ją właśnie biżuterią. Każda kobieta ucieszy się z nowej ozdoby, tym bardziej takiej wykonanej z wysokiej jakości materiałów. Ta bransoletka będzie pasowała zwłaszcza dla osób potrafiących czerpać z życia pełnymi garściami!

Rozmiar: 1/2
kolor: naturalny
Podobne do
Podobne do