TORBY NA ZAKUPY

TORBA PAPIEROWA KORKOWA OFF-002

Kod produktu: OFF-002
kolor naturalny
Cena:32.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
TORBA NA ZAKUPY
Coraz więcej osób decyduje się na używanie papierowych toreb na zakupy. Dzięki nim dbamy o środowisko. Nie zawsze jednak torba jaką kupimy jest dobrej jakości. Ta którą Państwu oferujemy spełni Państwa oczekiwania.

Torba na zakupy OFF-002 jest wykonana z dobrej jakości papieru dzięki czemu jest mocna i niezwykle wytrzymała. Pomieści sporą ilość zakupów i da gwarancję, że doniesiemy je nienaruszone do naszego domu. Torba ma naturalny kolor dzięki czemu nie rzuca się w oczy. Oferujemy Państwu torbę z wodoodpornym wnętrzem, aby była jeszcze bardziej funkcjonalna.

Nie czekaj tylko kup jak najszybciej tą torbę. Wydatek jest jednorazowy, ale używać torby będziesz bardzo długo. Zaoszczędzisz pieniądze na szybko rwących się plastikowych siatkach i co najważniejsze zaoszczędzisz sobie nerwów, kiedy  torebka pęknie i całe zakupy wylądują na podłodze. Na papierowa torba na zakupy to strzał w dziesiątkę. Po zakupach wystarczy ja przetrzeć suchą szmatką i na nowo nadaje się do użytku. Powinna znaleźć się w każdym domu.

Wymiary: 35x30x10
Rodzaj: TORBA
Kolor: naturalny
kieszenie:
Zapięcie:
Ilość komór:
Wnętrze:
Dodatkowo:wodoodporna,
Czyszczenie: woda z mydłem, przetarcie suchą szmatką bawełnianą.