TORBY NA ZAKUPY

TORBA PAPIEROWA KORKOWA OFF-001

Kod produktu: OFF-001
kolor naturalny
Cena:38.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
TORBA PAPIEROWA NA ZAKUPY
Wyobraźmy sobie sytuacje, kiedy robimy zakupy. Przepełniona torba urywa nam się na środku drogi i wszystko co kupiliśmy ląduje na chodniku. Przykry widok nieprawdaż. Wielu osobom przydarzyła się tego typu sytuacja, ale można sprawić, że nigdy więcej się ona nie przytrafi.

Oferowana przez nas torba na zakupy OFF-001 jest mocna i z pewnością bez problemu uda nam się donieść nasze zakupy do domu. Torba posiada jedną komorę, dzięki czemu bardzo szybko i łatwo uda nam się spakować wszystkie kupione zakupy. Jest wykonana z papieru, ale jest bardzo mocna i wytrzymała. Można jej używać wielokrotnie dzięki czemu dbamy również o środowisko.

Plastikowe torby zwykle po jednym razie nadają się jedynie do wyrzucenia, przez co przyczyniamy się do niszczenia naszego środowiska. Decydując się na torbę papierową stajemy się małymi ekologami. Torba jest wodoodporna dzięki czemu możemy mieć pewność, że nawet jeśli wyleje nam się mleko, czy też woda nic nie przesiąknie i nie będzie kapać przez torbę. Taki widok nie byłby by zbyt przyjemny. Torba OFF-001 przyda się każdemu kto często robi zakupy. Powinien zawsze mieć ją pod ręką.