INNE

TORBA NA WINO HOL-PG001

Kod produktu: HOL-PG001
TORBA NA  WINO HOL-PG001
Cena:70.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
TORBA NA WINO
Jeżeli zdecydowaliśmy się zakupić wino na prezent nie wolno nam zapomnieć o innowacyjnym przystrojeniu czy udekorowaniu tego wspaniałego prezentu. Torba na wino jest dopełnieniem całości, dlatego powinna być efektowna.
Doskonale sprawdzają się w tym celu naturalne składniki imitujące naturalny korek, które są odniesieniem to zamknięcia butelki, ale i do tego, co owa butelka w sobie kryje, czyli samego wina. Aby sama oprawa nie przytłoczyła prezentu frontowe strony torby na wino pozostają przeźroczyste w celu wyeksponowania najważniejszej części składowej naszego prezentu, ale są też w naturalnym kolorze. Solidne uchwyty i wykonanie sprawia, że jest to idealny wybór i klasyczne dopełnienie całości.

Torba na wino stanowi jednocześnie idealne narzędzie do przenoszenia wina każdy koneser tego trunku jak i każda szanująca się winiarnia nie może obejść się bez oryginalnych toreb na wino. Ciekawy pomysł i klasyczna forma zyskują na oryginalności dzięki nietypowym materiałom i formie, jakie zostały użyte do jej wyprodukowania.

Rozmiar: 8,5x34,5x7,5cm
Kolor: naturalny