AKCESORIA BIUROWE

TECZKA OFR-002

Kod produktu: OFR-002
kolor brązowy
Cena:300.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
TECZKA
Teczka jest doskonałym przedmiotem wykańczającym stylizację i jednocześnie bardzo praktycznym, ze względu na możliwość przechowywania różnego rodzaju dokumentów czy innych przedmiotów, których wielkość tak naprawdę uzależniona jest od wielkości posiadanej teczki. Na rynku występują również teczki uniwersalne nadające się do różnego wykorzystania - jak sama nazwa wskazuje, taką oto teczkę prezentujemy Państwu przedstawiając jeden z naszych najlepszych modeli.

Teczka ta ogólnie rzez biorąc jest średnich rozmiarów, to jednak, co sprawia, że możliwe jest jej uniwersalne wykorzystanie to jej szerokość. Rozmiar ten sześć centymetrów, dzięki czemu torba może być w naturalny sposób regulowana, jeżeli jest to konieczne można ją wypełnić, a jeżeli nie staje się naturalnie spłaszczona.

Teczka zapisana jest na elegancki, stylowy zamek, który idealnie komponuje się z jej brązowym kolorem. Funkcjonalności dodają również jej środkowe przegrody, do których można zapakować wszystkie niezbędne przedmioty. Teczka doskonale sprawdzi się, jako codzienny dodatek dla osób pracujących w biurach, studiujących, które zawsze potrzebują mieć przy sobie, na wszelki wypadek dużą liczbę niezbędnych materiałów, książek i tym podobnych.

Rozmiar: 34,5x26x6cm
Kolor: brązowy
Podobne do
Podobne do