AKCESORIA BIUROWE

TECZKA OFR-001

Kod produktu: OFR-001
kolor brązowy
Cena:360.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
TECZKA
Jedna z najbardziej eleganckich teczek z naszej najnowszej kolekcji, którą mamy okazję Państwu zaprezentować. Jest to bardzo stylowa, klasyczna, a zarazem wyróżniająca się teczka, która doskonale wkomponuje się tak w stylizacje klasyczne, eleganckie, jak również stylizacje codzienne, znacznie mniej obowiązujące.

Teczka skomponowana jest na zasadzie znacznych różnic kolorystycznych, mamy tutaj, bowiem do czynienia z połączeniem odcieni fioletu i brązu, co trzeba przyznać jest bardzo niebanalnym i rzadko spotykanym rozwiązaniem. Teczka zaprojektowana została według średniej wielkości, co sprawia, że nie jest ona ani za nalej, ani za dużej wielkości, jej rozmiary są wyważone, przez co jak już wcześniej wspomniano nadaje się do wielu różnych stylizacji.

To, co jeszcze bardziej może wyróżniać torbę na tle wszystkich innych to dodatkowe srebrne zdobienia. Tego typu elementy zostały wykorzystane w torbie w przypadku zamknięć i zamków - sprawia to, że przybiera ona jeszcze bardziej klasyczny, lecz nie zbyt wygórowany styl. Dodatkowym ułatwieniem dla przechowywania w niej chociażby dokumentów jest specjalna przegroda znajdująca się w środku torby, która sprawia, że można bezproblemowo oddzielić je od reszty przechowywanych rzeczy.

Rozmiar: 32,5x25x3cm
Kolor: brązowy
Podobne do
Podobne do