WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

ŚWIECZNIK CV-005

Kod produktu: CV-005
kolor naturalny
Cena:20.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
ŚWIECZNIK
W każdym mieszkaniu właściciele tworzą niepowtarzalny klimat dopasowując dodatki współgrające z wystrojem ścian oraz mebli. Idealnym uzupełnieniem są świeczki, które dostępne są w bardzo bogatej ofercie niemal w każdym sklepie osiedlowym -  zapachowe, o wymyślnym kształcie. Jednak odpowiedni nastrój to nie tylko palący się tealight, esencją magicznej atmosfery jest odpowiedni świecznik.

Produkt prezentowany na zdjęciu to idealny element wystroju mieszkania dla osób ceniących ekologię oraz spotkania na łonie przyrody. Ten świecznik to w istocie nic innego jak przecięty w poprzek drzewa fragment jego pnia, w którym zrobiono miejsce idealnie pasujące obwodem na migoczącą małą świeczkę.

Ten niespotykany świecznik to wyjątkowy element dekoracyjny dla Twojego domu. Z pewnością będzie cieszył się dużym zainteresowaniem wśród rodziny i znajomych, kiedy przyjdą na pogadanki przy butelce smacznego wina. Podążając za życiem w modnym stylu "eko" pamiętaj, że naturalne produkty są niezwykle popularne. Spiesz się więc, nim zniknie z półek naszego sklepu.

Rozmiar: 11cm
Kolor: naturalny