WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

RAMKA HOB-003G B

Kod produktu: HOB-003G B
kolor naturalny i brązowy
Cena:220.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
RAMKA DO ZDJĘĆ
W życiu każdego z nas przychodzą takie chwile, o których nigdy nie chcielibyśmy zapomnieć. Nieraz udaje się uchwycić jakże ulotny moment w kadrze aparatu, by potem całymi latami wpatrywać się w zdjęcie z rozrzewnieniem. Każde, najbardziej nawet wzruszające momenty wymagają równie wyjątkowej oprawy.

Ramki na zdjęcia pochodzące z oferty naszego sklepu to niezastąpiony pomysł na wywołanie uśmiechu na ustach najbliższej rodziny, przyjaciół, czy znajomych. Zdjęcie upamiętniające wspólne momenty, oprawione w gustowną ramkę z pewnością zdobędą uznanie obdarowanego i na zawsze pozostanie w jego pamięci. Ramki wykonano z wysokogatunkowego tworzywa imitującego drewno korkowe. Eleganckie przeszycia kontrastującą kolorem nicią, znajdujące się zarówno na zewnętrznej jak i wewnętrznej krawędzi ramki dodatkowo ją wzmacniają i chronią przed uszkodzeniami takimi jak otarcia czy rysy.

Ramki dostępne są w trzech rozmiarach: 26x33cm, 15x20cm lub 10,15cm. Produkty można zakupić w dwóch pięknych kolorach: naturalnego drewna oraz w ciemnym brązie.

Rozmiar: 26x33cm, 15x20cm, 10,15cm
Kolor: naturalny i brązowy