WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

PUFA GRUSZKA HOF-007 B

Kod produktu: HOF-007 B
kolor naturalny i brązowy
Warianty:

Kolor naturalny, pufa duża

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 1300.00PLN

Kolor brązowy, pufa duża

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 1300.00PLN

Kolor naturalny, pufa mała

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 1120.00PLN

Kolor brązowy, pufa mała

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 1120.00PLN
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
PUFA MAŁA/DUŻA GRUSZKA
Obecnie panuje moda na ekologiczne rozwiązania w domach i ogrodach. Ludzie wyposażają się w przedmioty różnego przeznaczenia, które są zdrowe dla środowiska naturalnego, a przy tym wygodne i funkcjonalne. Każdy kto ceni sobie takie przedmioty, z pewnością zainteresuje się propozycją sklepu Portugalka, w kwestii wygodnych puf.

Bardzo interesującą opcją jest mała pufa o kształcie gruszki, którą można zakupić w kolorze jasnym naturalnym oraz w kolorze brązowym. Pufa ta jest wykonana z bardzo ciekawego surowca, jakim jest naturalny korek. Dzięki temu jest ona niezwykle przyjemna w dotyku i wygodna. Dostarcza wiele komfortu, każdemu użytkownikowi. Dzięki małym rozmiarom, można ją postawić w dowolnym miejscu, tak by nie przeszkadzała w momencie kiedy nie jest używana.

Pufa ta kolorystycznie będzie pasować do wielu różnych wystrojów wnętrz, co jest jej wielkim atutem. Jej wielkość to 60xm na 60cm i jest dostępna na zamówienie. To wspaniały dodatek do każdego wnętrza, dlatego warto się zastanowić nad jej zakupem.

Rozmiar: 60x60cm, 90x90cm
Kolor: naturalny, brązowy
Towar na zamówienie