PORTMONETKI

PORTMONETKA FHM-M005 B/C

Kod produktu: FHM-M005 B/C
kolor naturalny lub brązowy
Cena:50.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
PORTMONETKA
Ciężko pracujesz całymi dniami, by otrzymać co miesiąc zasłużone wynagrodzenie. Mimo, że coraz bardziej popularne jest teraz płacenie kartą, nadal spory procent ludzi preferuje transakcje gotówkowe. Nie wszystkie sklepy, zwłaszcza te osiedlowe, honorują płatności kartą, a w takich sytuacjach niezbędna jest gotówka.

Portmonetka prezentowana na tym zdjęciu to idealny dodatek dla kobiet ceniących praktyczność, funkcjonalność i wygodę użytkowania. Staranność wykonania i wysokogatunkowy materiał, z której została zrobiona, gwarantują dużą wytrzymałość produktu. Ta pojemna portmonetka o wymiarach 7 x 7 cm dostępna jest w dwóch niespotykanych kolorach jasnego oraz ciemnego brązu. Zamykana na nap i przeszyta wzdłuż krawędzi solidną nicią ochroni Twoje banknoty przed podarciem lub zgnieceniem.

Portmonetka bez problemu zmieści się damskiej torebki lub nawet do kieszeni. Jest to niezwykle wygodne w sytuacji gdy nie chcemy zabierać ze sobą całego portfela. Produkt to sprawdzony pomysł na prezent dla zdecydowanej kobiety z klasą.
wymiar: 7x7 cm
kolor: naturalny lub brązowy