PORTMONETKI

PORTMONETKA FHM-F005

Kod produktu: FHM-F005
kolor naturalny
Cena:40.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
PORTMONETKA
Bardzo ładna nieduża portmonetka. Prosta w formie o neutralnej barwie, bardzo wyrafinowana i stonowana. Dla kobiety eleganckiej i dyskretnej. Może służyć jako portmonetka ale tak naprawdę to, co w nie będziesz nosić, zależy tylko od Ciebie. Jej niewielkie rozmiary sprawią, ze zmieści się w prawie każdej torebce. Jest tak ładna, ze zapragniesz mieć ja zawsze przy sobie. Jest bardzo solidnie wykonana i z niezwykłym pietyzmem wykończona.

Jej dodatkowym, wielkim atutem jest materiał, z którego ją stworzono. To korek ze słonecznej Portugalii. Tworzywo niezwykłe, jego unikatowa faktura i wzór sprawiają, ze przedmioty z niego zrobione są całkowicie oryginalne, nigdy nie spotkasz drugiego takiego samego egzemplarza.  Poza swym ogromnym pięknem korek ma też doskonałe cechy użytkowe, jest niezwykle lekki, plastyczny, nie nasiąka wilgocią, bardzo dobrze się czyści.

Jeśli kochasz przedmioty oszczędne w formie a mimo tego piękne, powinnaś sprawić sobie ten portfelik. Bądź oryginalna, bądź ekologiczna, ten śliczny przedmiot przeznaczony jest właśnie dla Ciebie!

Rozmiar: 11x8x4,5cm
Kolor: naturalny
Podobne do
Podobne do