PORTFELE

PORTFEL NA KARTY FHM-M071 B

Kod produktu: FHM-M071 B
kolor brązowy i naturalny
Warianty:

Kolor naturalny

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 65.00PLN

Kolor brązowy

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 65.00PLN
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
PORTFEL MĘSKI NA KARTY KREDYTOWE
Wyjątkowo praktyczny portfel-etui na karty kredytowe, płatnicze inne dokumenty podobnego formatu. Taki portfel jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią nosić ze sobą nadmiaru gotówki i mieć przepełnionych paragonami, ulotkami czy drobnymi monetami ciężkich portfeli.

W tym małym portfelu zmieści się wiele kart płatniczych, kredytowych, dowód osobisty, prawo jazdy, różne legitymacje, karty lojalnościowe. Nie będziesz już miał potrzeby noszenia ze sobą ciężkiego bilony, nic nie będzie uwierało Cię w kieszeni. Płatności kartą są coraz bardziej powszechne, dlatego bez problemu zapłacisz nawet za najmniejsze drobiazgi również kartą. Takie małe etui zmieści się w każdej kieszeni, czy to marynarki, czy kurtki.

Portfelik wykonany jest w pełni z naturalnego materiału, aby jak najlepiej i najdłużej chronić Twoje dokumenty. Możesz być pewien jego jakości oraz tego, że będzie Ci służył przez wiele lat. Takie etui jest doskonałym pomysłem dla osób ceniących sobie wygodę i szybki dostęp do dokumentów oraz takich, którzy niekoniecznie lubią mieć dużo w kieszeniach.

wymiary: 10x7 cm
kolor: naturalny
Podobne do
Podobne do