ETUI NA I'PADA

POKRYWA EKRANU IPAD AIR OFP-007

Kod produktu: OFP-007
kolor naturalny
kolor naturalnykolor naturalny
Cena:120.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
POKRYWA EKRANU IPAD AIR
Kolejny z serii etui chroniących ekran naszego sprzętu w oryginalnym wyglądzie. Kolor jaki został zastosowany w tym etui to naturalny, gdzie w połączeniu z zastosowanym materiałem łudząco przypomina świeżo przyciętą deskę.

Etui zostało stworzone z myślą o osobach w ciągłym ruchu, którzy chcą zapewnić swojemu i’padowi jak najlepsze bezpieczeństwo przed np. zarysowaniem ekranu. Produkt ten docenią zarówno osoby pracujące jak i  te młodsze, uczące się. Jest to świetne rozwiązanie, co w połączeniu z wyglądem daje mieszankę idealną. Jak wiać na zamieszczonej fotografii, transportowanie i’pada nie stanowi żadnego problemu.

Wymiary etui na ekran to 27 centymetrów na 23,5 centymetra na 2,5 centymetra co daje idealne wymiary dla i’pada air.Etui to sprawi, że na pewno wyróżnimy się z tłumu, nie tylko za sprawą nowoczesnego designu ale także kolorowi w jakim zostało ono stworzone. Podsumowywująca, nakładka ta – ekranowa – stanowi świetny gadżet dla każdego użytkownika. Dzięki niej nie mamy tylko świetnie wyglądającego i’pada lecz zarówno świetny styl.

Rozmiar: 27x23,5x2,5cm
Kolor: naturalny
Podobne do
Podobne do