WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

PODSTAWKA HOB-004 B

Kod produktu: HOB-004 B
kolor naturalny
kolor naturalnykolor brązowy
Cena:110.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
PODSTAWKA
Jak każda kobieta z klasą, otaczasz się gustownymi przedmiotami. Elegancja cechuje nie tylko Twój ubiór, ale także i własne domowe zacisze, które wypełniasz starannie dobranymi artykułami. Warto zwrócić uwagę na tę wyjątkową podstawkę, która uzupełni lub orzeźwi nieco wygląd Twoich kwiatów.

Podstawka o wyjątkowym, niespotykanym kształcie, ma wymiary 17 x 17 cm, natomiast jej głębokość to 5 cm. Z powodzeniem pomieści nawet większe donice, a co za tym idzie -  okazalsze gatunki kwiatów. Podstawka ma kwadratowy kształt, a każdy z jego rogów "wyciągnięto" tworząc efektowne wgłębienia. Brzegi podstawki mocno wywijają się ku górze, ukazując jasny odcień drewna, który kontrastuje z jej wnętrzem. Każdy z rogów ozdobiono srebrnymi kuleczkami, a krawędzie dodatkowo wzmocniono solidnym przeszyciem nitką o delikatnej kremowej barwie.

Produkt charakteryzuje się trwałością materiału, który jest odporny na otarcia i wszelkiego rodzaju zarysowania. Uwagę przyciąga niespotykany kształt, który nadaje pomieszczeniu nowy design.

Rozmiar: 17x17x5cm
Kolor: naturalny, brązowy