WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

PODSTAWKA CV-007

Kod produktu: CV-007
kolor naturalny
Cena:160.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
PODSTAWKA POD DONICZKĘ
Kwiaty są jednym z ważniejszych elementów wystroju każdego domu i świadczą o jego właścicielach. Do utrzymania prawidłowego kwiatów niezbędne są jednak podstawki pod doniczki, które spełnią dwa swoje podstawowe zadania - przede wszystkim będą utrzymywać odpowiednią ilość wody w kwiatkach, ale przede wszystkim będą pięknie wyglądać i staną się dopełnieniem wystroju domu.

Prezentujemy Państwu podkładkę, która sprawdzi się, jako element uzupełniający każdej doniczki. Podstawka jest bardzo naturalna, dlatego zwykłym, prostym, jednokolorowym doniczkom doda więcej klasy, tym strojnym, wielokolorowym, wypukłym czy grawerowanym doda odrobinę stonowanego tonu i naturalności, która zawsze wygląda pięknie.

Podstawka jak już wcześniej wspomniano zachowana jest w bardzo naturalnych odcieniach, do tego stopnia, że do złudzenia przypomina korę drzewną. Jej średnica to trzydzieści jeden centymetrów, przez co nadaje się do średnich doniczek, chociaż możliwe jej też osadzenie na niej mniejszej doniczki i uzupełnienie dookoła mchem. Dzięki swojej uniwersalności podstawka będzie pasowała do każdego wnętrza, dlatego nie widać przeszkód, aby była ona oryginalnym prezentem urodzinowym czy też imieninowym.

Rozmiar: fi. 31cm
Kolor: naturalny