WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

PODKŁADKA HOM-F015

Kod produktu: HOM-F015
kolor naturalny
Cena:46.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
PODKŁADKA NA STÓŁ MATOWA
Jak każda gospodyni domowa, starasz się dbać o wszelkie meble znajdujące się w Twoim domu. Z obawy o zabrudzenia, kładziesz na stół ozdobny obrus, zmieniając go w zależności od kolejno nadchodzących uroczystości świątecznych. Niezbędnym elementem ozdoby stołu jest także podkładka, która skutecznie powstrzyma Twój stół przed wszelkimi uszkodzeniami.

Podkładkę w naszej ofercie wykonano z wysokiej jakości materiału. Jest w kolorze naturalnego drewna, a jej struktura stanowi idealne odzwierciedlenie prawdziwych cech tego surowca. Podkładka ma wymiary 29 x 42 cm, a więc swobodnie pomieści talerze wraz z kompletem sztućców. Materiał odznacza się wysoką trwałością, co gwarantuje wieloletnie użytkowanie, zapobiega przebarwieniom powstałym na wskutek wylania napojów lub zupy, jest także odporna na wysokie temperatury i nie odkształca się.

Podkładka to dobrze spożytkowany pieniądz. Z powodzeniem ochroni stół przed zniszczeniami, takimi jak zarysowania czy niechciane plamy, pozostawiając mebel w nienaruszonym stanie.

Rozmiar: 29x42cm
Kolor: naturalny