WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

PODKŁADKA HOM-015 B

Kod produktu: HOM-015 B
kolor naturalny, brązowy
Warianty:

Kolor naturalny

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 55.00PLN

Kolor brązowy

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 55.00PLN
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
PODKŁADKA MATOWA
W każdym dom posiada jeden nieodłączny element kuchennego wyposarzenia – podkładki pod talerze. Niejednokrotnie są to podkładki bardzo słabej jakości, które po kilku użyciach nadają się tylko i wyłącznie do wyrzucenia do kosza. My mamy przyjemność zaprezentować państwu podkładki niezwykle wytrzymałe, a dodatkowo niezwykle stylowe.

Wykonane zostały w dwóch kolorach – naturalnym oraz brązowym. Jak widać na zamieszczonej fotografii idealnie dopasują się do każdej stylizacji wnętrza. Wymiary podkładek to 29 centymetrów na 42 centymetry, w kolorze matowym. Dzięki takiej powierzchni na stole zapanuje porządek i ład.

To jednak nie wszystko, podkładki te mogą służyć tak samo jako podkładka pod mysz w codziennej pracy biurowej, gdzie potrzebujemy odpowiedniej przestrzeni do pracy. Nadają się idealnie zarówno do podstawowej stylizacji wnętrza jak i do codziennego użytku. Sprezentowane najbliższym na pewno urozmaicą wnętrze ich domów jak i ucieszą, gdyż posiadać takie podkładki to coś więcej niż styl i design.

Rozmiar: 29x42cm
Kolor: naturalny, brązowy