WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

PODKŁADKA CV-014 1

Kod produktu: CV-014 1
kolor naturalny
kolor naturalnykolor naturalny
Cena:15.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
PODKŁADKA OKRĄGŁA I KWADRATOWA
Mamy zaszczyt przedstawić Państwu dwie zupełnie różniące się od siebie podkładka, a zarazem obie tak bardzo przydatne w każdym domu. Podkładki uniwersalne, które niezależnie od wystroju domu będą pasowały do każdego wnętrza.

Jak mogą Państwo zaobserwować na fotografii, podkładki są w całości wykonane z korka. Dodatkowo posiadamy dla Państwa dwa unikatowe kształty w dwóch różnych rozmiarach. Podkładka okrągła występuje w rozmiarze 15 centymetrów oraz 20 centymetrów średnicy. Podkładka kwadratowa natomiast ma rozmiar 15x15 centymetrów oraz 20x20 centymetrów. Dzięki różnym kształtom i rozmiarom mamy możliwość dopasowania podkładek do naszego wnętrza. Idealnie sprawdzą się, jako podkładki pod talerze podczas codziennego posiłku, podkładki pod nasze dekoracje, pod kwiaty czy nawet, jako podkładka pod mysz.

Nastał koniec ery podkładek wykonanych z nietrwałych materiałów, które po kilku użyciach wyglądały jak sprzed lat. Wreszcie mogą Państwo dzięki naszemu produktowi mieć możliwość korzystania z podkładek trwałych i wygodnych. Jest to element niezbędny w każdym domu.

PODKŁADKA OKRĄGŁA
Rozmiar: średni fi. 15cm
Rozmiar: duży fi. 20cm
Kolor: naturalny
KADRATOWA PODKŁADKA
Średnia 15x15cm
Duża 20x20cm