BIŻUTERIA

PIERŚCIONEK FH-ART 1761

Kod produktu: FH-ART 1761
kolor naturalny
Cena:35.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
PIERŚCIONEK Z BRĄZOWYM MOTYLKIEM
Pierścionek to jeden z najczęściej kupowanych wyrobów biżuteryjnych. Jego szczegóły powinny uosabiać cechy kobiety, którą chcemy obdarować. Produkt z naszej oferty to świetna okazja na wyrażenie uczuć lub zwyczajny, miły gest wdzięczności. Decydując się na zakup, otrzymasz niepisaną gwarancję radości ze strony obdarowanej.

Pierścionek składa się z rzemyka o barwie naturalnego drewna, na którym wiernie i z największą starannością odwzorowano charakterystyczne dla drewna cechy -  przebarwienia i załamania. Przez rzemyk przewleczono złotą metalową aplikację w kształcie motylka. Atrakcyjności dodają także dwie złote kuleczki, które umieszczono po obu końcach rzemyka, celowo je nieco przedłużając.

Motyw motylka jednoznacznie kojarzy się z lekkością. Cecha ta z pewnością udzieli się każdej kobiecie, na której palcu zagości ten właśnie finezyjny pierścionek. Stworzono go z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu przez wiele kolejnych lat będzie cieszył oko i przypominał najprzyjemniejsze chwile.

Rozmiar: 1/2
Kolor: naturalny