AKCESORIA BIUROWE

OŁÓWEK OFD-007

Kod produktu: OFD-007
kolor naturalny/złoty
Cena:50.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
OŁÓWKEK ZŁOTY
Każdy z nas niejednokrotnie ma problem z ołówkiem w pracy czy te w szkole lub na zajęciach. W głównej mierze rozchodzi się o fakt, że jes on albo w stanie agonalnym (wizualnie) lub też rysik który się w nim znajduje jest doszczętnie połamany od nowości i nie wiadomo ile razy przyszłoby nam go strugać i tak nie uzyskamy zadowalającego nas efektu.

Właśnie dla tego prezentujemy nasz produkt jakim jest ołówek w kolorze naturalnym. Warto zauważyć, że jest to ołówek pneumatyczny – oznacza to bardzo dużo. Nie potrzebne jest tutaj ciągłe struganie ołówka i martwienie się czy osiągnęliśmy odpowiednią grubość aby móc cokolwiek czytelnie zapisać. Ołówek na górze posiada gumkę, która zakryta jest srebrną zatyczką, pod gumką jest komora w której jest skład specjalnych rysików.

Nie trzeba się już martwić o ciągłe struganie starego ołówka. Wystarczy załadować komorę i po prostu korzystać z nowego ołówka. Wykonany został w kolorze naturalnym, w standardowej długości 13 centymetrów. Jak widać na zamieszczonej fotografii posiada srebrne wykończenia co jeszcze bardziej zwraca uwagę na fakt iż jest to już sprzęt biurowy z naprawdę wysokiej półki.

Rozmiar: 13cm
Kolor: naturalny
Pasujące do