AKCESORIA BIUROWE

NOTES OFW-002

Kod produktu: OFW-002
kolor naturalny
Cena:45.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
NOTES
Wspaniałą rzecz dla każdego kto lubi porządek i ład w swoim miejscu pracy. Notes dedykowany jest tak naprawdę dla każdego. Osoby pracujące w biurze odnajdą w nim ciekawe właściwości, a tak samo studenci i młodzież dzięki ciekawemu rozwiązaniu zyskają przydatne narzędzie do nauki.

Jak widać na zamieszczonej fotografii, notes jest wykonany w kolorze naturalnym co podkreśla jego unikatowość i naturalność zarazem – mamy bowiem wrażenie, że w ręku trzymamy nie tyle co notes lecz niezwykle piękny kawałek drewna.Każdy w tym notesie znajdzie coś dla siebie.

Po pierwsze jest on niewielkich rozmiarów, dzięki czemu z łatwością zmieści się w kobiecej torebce, w kieszeni od marynarki czy też w zwykłych dżinsowych spodniach. Dodatkowym atutem notesu są karteczki samoprzylepne w kolorze czerwonym, fioletowym, żółtym, zielonym oraz niebieskim dzięki którym z łatwością zaznaczymy w dokumentach czy też w książkach i zeszytach ważne dla nas informacje. Jest to kolejny argument za tym, że zwykłe notesy to już przeżytek i trzeba wybrać coś nowego i eleganckiego.

Kolor: naturalny