AKCESORIA BIUROWE

NOTEBOOK A4 Z UCHWYTEM OFB-001 B

Kod produktu: OFB-001 B
kolor naturalny, brązowy
Warianty:

Kolor naturalny

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 240.00PLN

Kolor brązowy

Dostępność:
chwilowy brak na magazynie
Cena: 240.00PLN
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
NOTEBOOK A4 Z UCHWYTEM
Notebook A4 ze stylowym uchwytem to przedmiot użytku biurowego, który nie powinien zostać przemilczany. Proszę zwrócić uwagę na kolor w jakim został on wykończony – do wyboru są dwa, oba zaprezentowane na zamieszczonej fotografii. Jeden w kolorze naturalnym, drugi w kolorze brązowym.

Dzięki zastosowaniu takich kolorów mamy wrażenie, że trzymamy w ręku kawałek surowej nie zaprawionej deski (w przypadku koloru naturalnego) lub też kawałek naprawdę szlachetnego kawałka drewna (w przypadku koloru brązowego).

Teczka ta jest bardzo przydatna zarówno jako idealny notatnik i przechowalnia ważnych dla nas dokumentów, ale także jako idealne narzędzie do noszenia w nim swojego tableta. Teczka sprawia wrażenie masywnej i solidnej, dzięki temu możemy zapomnieć już o starych białych czy też szarych teczkach na gumkę, które w tym momencie możemy zastąpić jedną wytrzymałą teczką.Jest to poniekąd koniec ery starych teczek biurowych, które nic sobą nie reprezentowały. Dzięki temu modelowi zyskamy nie tylko świetne narzędzie ułatwiające nam pracę, ale także zyskamy w oczach naszych kolegów i koleżanek z pracy jak i klientów z którymi przyjdzie się nam spotkać na biznesowym spotkaniu.

Kolor: naturalny, brązowy