AKCESORIA BIUROWE

NOTATNIK A6 SZTYWNA OKŁADKA OFX-004

Kod produktu: OFX-004
kolor naturalny
Cena:70.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
NOTATNIK SZTYWNA OKŁADKA
Poszukujesz wyjątkowego pomysłu na upominek? Jesteś w odpowiednim miejscu. Ten elegancki notatnik z powodzeniem przechowa najważniejsze zapiski, terminy spotkań, numery kontaktowe czy pierwsze nieśmiałe próby pisania poezji. Innymi słowy, podarowany każdej osobie, spełni swoją funkcję bez względu na wiek obdarowanego.

Notatnik przeznaczony jest zarówno dla młodszych, jak i starszych użytkowników, którzy cenią tradycyjne formy przekazywania wiadomości za pomocą pisma odręcznego. Jego poręczny format A6 sprawi, że zmieści się niemal do każdej torebki, plecaka czy aktówki, co więcej, nie zajmie tam dużo miejsca.

Sztywna okładka uchroni przed zagięciem rogów kartek oraz zabezpieczy przed uszkodzeniami, czy przypadkowo wylaną kawą. Wyposażony w gumkę notatnik zabezpiecza przed wścibskimi spojrzeniami niepowołanych osób a ciekawy nowoczesny design dodaje uroku i zachęca do użytkowania. Utrzymany w kolorze naturalnego drewna notatnik to idealny pomysł na prezent dla osoby bliskiej twojemu sercu.

Rozmiar: A6
Kolor: naturalny