AKCESORIA BIUROWE

NOTATNIK A6 OFW-008

Kod produktu: OFW-008
kolor naturalny
Cena:25.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
NOTATNIK
Od najmłodszych lat posługiwałaś się kartką papieru w celu wyrażania swoich myśli. Z czasem, gdy opanowałaś naukę pisania, kredki zastąpił długopis, a kartę zamieniłaś na pamiętnik. Dziś w świecie, który został zdominowany przez tablety i laptopy, mogłoby się wydawać, że zanika sztuka tradycyjnego zapisywania informacji. Nic bardziej mylnego! Żadne urządzenie nie jest w stanie zastąpić klasycznej kartki papieru z miłymi słowami dla bliskiej naszemu sercu osoby. Trend ten utrzymuje się nie tylko wśród młodzieży i dorosłych, nasi dziadkowie ze szczególnym sentymentem i przywiązaniem pielęgnują tradycyjny sposób przekazywania informacji za pomocą pisma odręcznego.

Notatnik jest dedykowany wszystkim, którzy nie mogą rozstać się z pisaniem. Jeśli wena najdzie cię w niespodziewanym momencie, wystarczy otworzyć notatnik i zwyczajnie przelać myśli na papier.

Producent zadbał o interesujący wygląd okładki, ozdabiając ją imitacją drewna korkowego w naturalnym odcieniu. Niezastąpiony prezent dla każdego bez względu na wiek.