AKCESORIA BIUROWE

NOTATNIK A5 Z UCHWYTEM OFM-021 B

Kod produktu: OFM-021 B
kolor naturalny
kolor naturalnykolor brązowy
Cena:175.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
NOTATNIK A5 Z UCHYTEM NA KARTKI
Jeśli należysz do grona tych osób, które wiecznie coś gdzieś zapisują, a następnie nie mogą odnaleźć, jesteś we właściwym dziale. Ten wyjątkowy notatnik został stworzony z myślą o wyjątkowych użytkownikach lubiących zapisywać swoje myśli czy też tworzyć literackie dzieła lub pisać wiersze. Dedykowany jest także osobom, które poświęcając się prowadzeniu firmy i ciężkiej pracy, chcą mieć wszystkie najważniejsze informacje zgromadzone w jednym miejscu.

Ten elegancki notatnik utrzymany jest w standardowym zeszytowym formacie A5. Swobodnie zmieszczą się do każdej torby, więc będziesz mieć go zawsze pod ręką. Sztywna okładka zapewnia ochronę przed zaginaniem rogów kartek, a także przed zniszczeniami lub zalaniem.

Wbudowany uchwyt na kartki zapewni utrzymanie porządku wśród notatek. Wewnątrz jest także miejsce na swoją wizytówkę, dzięki czemu w przypadku zguby można go z łatwością dostarczyć właścicielowi. W sprzedaży występuje w dwóch wersjach kolorystycznych -  naturalnym drewnie lub w brązie.

Kolor: naturalny. brązowy