AKCESORIA BIUROWE

NOTATNIK A5 SZTYWNA OKŁADKA OFX-003

Kod produktu: OFX-003
kolor naturalny
Cena:85.00PLN
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Udostępnij:
NOTATNIK SZTYWNA OKŁADKA
Ile razy zdarzyło ci się szukać choćby skrawka papieru aby zapisać istotną dla siebie informację? Czy zdarzały ci się sytuacje, w których spóźniałeś się na ważne spotkanie bo nie mogłeś odnaleźć kartki, na której zapisałeś wcześniej godzinę jego rozpoczęcia? Teraz już nic nie umknie twojej uwadze. Mając przy sobie poręczny notatnik, wszystkie wiadomości będą uporządkowane i -  co najbardziej istotne -  zawsze w jednym miejscu.

Ten elegancki notatnik w standardowym formacie A5 dostępny jest w regularnej sprzedaży w naturalnym kolorze drewna korkowego. Producent dołożył wszelkich starań, aby nowoczesny design przyciągał uwagę i zachęcał do zapisywania w nim najważniejszych dla nas informacji.

Ten model posiada usztywnioną okładkę, co gwarantuje długi czas użytkowania i z pewnością zapobiegnie szybkim zniszczeniom, czy zagiętym rogom. Zamykany na gumkę kolorystycznie dopasowaną do całości sprytnie uchroni twoje myśli przed wścibskim i dociekliwym spojrzeniem pracowników. Notatnik świetnie nadaje się na prezent, jako podziękowanie lub dowód wdzięczności.

Rozmiar: A5
Kolor: naturalny